o nás
    kontaktujte nás
    všeobecné podmínky
    způsob platby
    pojištění
    jak rezervovat
    trajekty
    praktické informace

    na mapě
    dle regionů
    dle parametrů
    dle názvu
    rychlé hledání
    nápověda

    slevy
    dotazník
    novinky

    zastoupení ČR v Itálii
    zastoupení SR v Itálii
    zastoupení Itálie v ČR
    itinerář
    průvodce
    kuchyně

mapa serveru
Převodník měn
eBankaZpět


Fakultativní výlety :

(pouze informativní z roku 2014):

OFFIDA A OCHUTNÁVKA SÝRŮ, SALÁMŮ A VÍNA
Podvečerní výlet do malebného středověkého města s charakteristickými kamennými uličkami, které je známé svým překrásným panoramatickým výhledem na okolní krajinu, svým vínem a staletou tradicí paličkování. Opevněné město má starobylý etruský původ. Výlet končí v příjemném prostředí místní farmy s ochutnávkou sýrů a salámů domácí výroby a vína místních vinařů.
Cena: 18 €/ dospělí, 13 €/děti do 10 let

ACQUAPARK
Celodenní výlet do zábavného parku plného vodních atrakcí pro malé i velké.
Cena: 20 €, děti do výšky 1 metr zdarma

GRAN SASSO – PRATI DI TIVO, CASTELLI, SAN GABRIELE
Celodenní výlet do krásné části Apeninského pohoří Gran Sasso. Zahrnuje návštěvu malebného městečka Castelli proslaveného výrobou barevné keramiky. Na oběd se zastavíte v poutnickém městě San Gabriele s chrámem a hrobem Sv. Gabriela. Oběd ve stylu „piknik“ spojený s ochutnávkou vína a následně přesun do Prati di Tivo, kde si uvědomíte blízkost Apenin a moře.
Cena: 30 €/dospělí, 20 €/děti do 10 let

ASCOLI PICENO A ITALSKÝ VEČER S GURMÁNSKÝMI SPECIALITAMI - OLIVY, OLIVOVÝ OLEJ, VÍNO, TĚSTOVINY
Výlet do hlavního města provincie, stověžatého městečka ze 7. století př.n.l. postaveného z travertinu. Jedinečné bludiště římských ruin, paláců, románských kostelů a středověkých uliček. Krásy Ascoli Picena je možné objevovat i při projížďce vláčkem. Výlet končí v rodinné továrně, kde se již desetiletí věnují pěstování a zpracování oliv. Nechybí ochutnávka zdejší kuchyně, kde nesmí chybět olivový olej a dobré víno.
Cena: 18 €/dospělí, 13 €/děti do 10 let

ŘĺM A VATIKÁN
Celodenní prohlídka Říma s průvodcem. Návštěva zahrnuje Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, fontánu di Trevi, Španělské náměstí, Pantheon, náměstí Navona a Vatikán s bazilikou Sv. Petra.
Cena: 37 €/ dospělí, 25 €/děti do 10 let

VÝLETY LODÍ
Dopolední projížďka kolem pobřeží a poté zastavení na volném moři. Při této zastávce se podává menší oběd. V případě pěkného počasí možnost koupání na širém moři.
Cena: 33 €/ dospělí, 20 €/děti do 10 let

Cena zahrnuje: dopravu, průvodce.

Podrobné informace o dalších výletech a cenách obdržíte u delegátky na místě.

Všechny výlety je potřeba nahlásit a zaplatit co nejdříve, nejpozději však do neděle. Při nahlašování výletů Vám bude sdělen přesný čas a místo odjezdu a případné další informace. Pouze u výletů lodí se den konání řídí počasím. Může se stát, že již ohlášený den bude na poslední chvíli zrušen a budou Vám vráceny peníze nebo výlet přesunut na jiný den. Bohužel ve špatném počasí se výlet lodí nemůže konat. Pokud se nedostavíte k odjezdu, nebudou Vám vráceny peníze.reklama