mapa serveru
Převodník měn
eBankaZpětRESIDENCE SALICE CLUB RESORT

bazénbazénklimatizacezvířata nejsou povolenavlastní dopravaVzdálenost od moře
Na pobřeží nádherného jónského moře leží residence SALICE CLUB RESORT obklopena vzrostlými borovicemi a středodomořskou zelení. Resort je vhodný pro rodinnou dovolenou, ale také pro milovníky historických památek a výletů (k zakoupení v místě). Klientům je k dispozici recepce, Wi-Fi ve společných prostorách, 4 bary, restaurace s pizzerií, minimarket, bazén s dětskou částí, solární terasa, tenisový kurt, dětské, volejbalové a fotbalové hřiště, stolní tenis a fotbal. V období 15.05. - 15.09. jsou pořádány animační a zábavné programy, sportovní kolektivní kurzy a tance v rámci mini a junior klubu. Pokoje jsou elegantně a moderně vybavené a mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV, trezor, Wi-Fi, telefon, minibar, v přízemí terasu, v patře verandu. Apartmány jsou umístěny v jednopatrových řadových budovách, všechny jsou mezonetové, mají vlastní sociální zařízení (trilo dvojí), klimatizaci, TV/SAT, verandu a terasu.

Vzdálenost od pláže: 100 m.
Pláž: písčitá, privátní.

vyhledejte si na mapě

Typ bilo - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem nebo patrovou postelí a kuchyňským koutem.
Typ trilo - 2 ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem. Možnost přistýlky (za poplatek).

Co potěší:
- sleva 10% při objednávce do 31.03.
- 7=6 v období 07.04.- 13.06. a 29.08. – 31.12.
- zdarma strava pro 1 dítě do 7 let při zakoupení stravy pro celou rodinu

V ceně : pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřeba vody, plynu a elektřiny, závěrečný úklid (úklid kuchyňského koutu provádí klienti sami), ložní prádlo, klimatizace, plážový servis.
K dokoupení na místě : ručníky 5 €/os, polopenze 18 €/os./den, děti 7-16 let 15 €, přistýlka 35 €/týden.

Vratná kauce : nevyžaduje se.
Zvířata : nepovolena.
Příjezd : sobota od 17:00 hod. do 21:00 hod.
Odjezd : sobota do 10:00 hod.
Minimální počet nocí: min. pobyt 3 noci, v období 13.06. – 21.08. min. pobyt 7 nocí.
 

Celoroční sleva pro věrné zákazníky 3% z částky za ubytování pro zákazníky, kteří si u nás kdykoli v minulosti objednali (kombinovatelná se slevou za včasné objednání, nelze kombinovat se slevou last minute).
Výše uvedené slevy se počítají pouze ze základní ceny za ubytování a nevztahují se na dopravu a pojištění (které je nutno uhradit v plné výši v den sjednání).
Slevy mohou být uplatněny pouze při sepsání smlouvy o zájezdu a uhrazení zálohy minimálně ve výši 50% z ceny služeb, zpětné uplatnění není možné.
Slovenští zákazníci mohou platit na náš eurový účet v Tatrabance Bratislava. Ceny v českých korunách se přepočítávají podle aktuálního kurzu Tatrabanky "devíza - predaj".

Ceny v tabulce jsou uvedeny v
Toto ubytování zatím není v aktuální nabídce.Přehled ubytovacích kapacit na tomto místě
reklama